Hakkımızda
Orenda Demir Çelik Ve Yapı Dekorasyon

Hakkımızda

Hakkımızda

 ORENDA DEMİR ÇELİK VE YAPI DEKORASYON faaliyetlerine 2018 yılında mühendislik ilkelerini temel alarak başlamıştır. Çok çalışmanın, işine ve müşterilerine duyduğu saygının ve verdiği sözleri zamanında yerine getirmenin bir sonucu olarak ORENDA, alanında MARKA PROJELERİ yapan öncü bir mühendislik firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

ORENDA DEMİR ÇELİK VE YAPI DEKORASYON etkin ve deneyimli kadrosu ile aşağıda ki alanlarda kendini kanıtlamış emin adımlar büyüyerek yoluna devam etmektedir.

  • Endüstriyel inşaatlar
  • Resmi İdari binalar
  • Otel ve Ofis Binaları
  • Rezidans ve Konut Kompleksleri
  • Alışveriş ve Eğlence Merkezleri
  • Sosyal Kurumlar

Farklı sektörlerde başarılı ve yenilikçi 2 yılı arkasında bırakan ORENDA gelecek yüzyılın zorlukları için hazırdır.


Vizyonumuz

‘’Her şey güven ile başlar’’ anlayışımız ile kaliteden ödün vermeden genç kadromuz ve dünya standardında hizmet anlayışımızla, içinde bulunduğumuz  sektörde kalite ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz kaliteli ve yenilikçi projelerimizle, çalışanlarımıza ve topluma değer katarız. Misyonumuzu, güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak ve faaliyet gösterdiğimiz  sektörde gözle görünür bir fark yaratarak uygulamaktayız.


Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Kazım Karabekir Mahallesi 1002 Sokak NO : 4/B Esenler / İSTANBUL

0 (532) 056 86 41 - info@orendayapi.com